Kronos

Security agency software

Learn more

Konferencja Kronos Polska. Dziękujemy![24 Lis 2017]

Wygląda na to, że doroczna Konferencja Kronos Polska wyrasta na prawdopodobnie największą imprezę branży ochrony w Polsce. Dziękujemy wszystkim sponsorom, prelegentom i oczywiście przede wszystkim naszym gościom. To dzięki wam istniejemy. 

Chcielibyśmy wierzyć, że to tylko magia naszych produktów przyciągnęła ponad 170 osób z całej Polski (w przyszłym roku zadbamy byśmy, tak jak to miało miejsce w tym roku, nie musieć odmawiać ze względu na wypełnienie całego hotelu). Prawda jest jednak taka, że to nie tylko siła samego rozwiązania Kronos NET, ale także powszechność jego zastosowania stanowi ogromną wartość dodaną. 

Okazja do dziesiątek rozmów kuluarowych jaką są nasze konferencje, poznania nowych partnerów, wymiany doświadczeń stanowi wartość nie do przecenienia. Takie spotkania stanowią dla wszystkich okazję do poznania rzeczywistości codziennej pracy z systemem w różnorodnych środowiskach. 

Konferencja i spotkanie z naszymi klientami to nie tylko okazja do pokazania nowości, zbierania pochwał i dobrej zabawy. Doceniamy i dziękujemy także za konstruktywną krytykę, która pozwala nam być bliżej Waszych potrzeb i pilnować właściwego kursu. To dla nas najcenniejsze doświadczenie z Ustronia. 

Mamy jednocześnie nadzieję, iż przedstawione nowe rozwiązania spotkają się z zainteresowaniem. 

Raz jeszcze dziękujemy!